Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий держакт на стару землю

July 17, 2013

Згідно з Законом України від 07.07.11 р. № 3613-VI "Про Держземкадастр", земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера. 
Постановою КМУ від 02.04.02 р. № 449 "Про затвердження форм держакта на право власності на земельну ділянку та держакта на право постійного користування земельною ділянкою" встановлено, що раніше видані держакти на право приватної власності на землю, держакти на право власності на землю, держакти на право власності на земельну ділянку та держакти на право постійного користування землею залишаються чинними і підлягають заміні у разі добровільного звернення громадян або юросіб. Тобто документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набрання чинності цим Законом, є дійсними. 
Держреєстрація речових прав на земельні ділянки здійснюється після держреєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі
Посвідчення права власності на земельну ділянку здійснюється без оформлення держактів, особа, яка згідно із держактом на право власності на земельну ділянку, є власником земельної ділянки, у разі його втрати, після держреєстрації земельної ділянки в Держземкадастрі, може замовити та отримати витяг з Держземкадастру про земельну ділянку з послідуючим оформленням права власності на неї.

Лист Держземагентства від 21.05.13 р. № 8894/17/7-13.Новини за темою:

Кадастровий номер та отримання землі у власність

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!