Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий рік розпочато! Вінницький обласний осередок ВБК провів бухгалтерський семінар на тему: «Огляд податкових новацій 2015 року»

January 19, 2015

Ось і стартував 2015 рік! Дуже символічно, що на старий Новий рік, 14 січня 2015 року в актовому залі Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації пройшов черговий семінар для бухгалтерів і керівників підприємств, який було організовано громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки зазначеного Департаменту.

Зважаючи на велику кількість змін, що відбулися останнім часом, учасники слухали, затамувавши подих, адже стільки важливого й потрібного було сказано, тим більше що лектором була постійний партнер Всеукраїнського бухгалтерського клубу – Зубрицька Ірина Юріївна, податковий та фінансовий консультант, судовий експерт, економіст.

Масштабні зміни в законодавстві викликали жвавий інтерес у ЗМІ – роботу семінару висвітлювало Вінницьке державне телебачення.

Відкрила семінар Юлія Поліщук, голова Вінницького обласного осередку ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Вона привітала зі святами та розповіла про діяльність Клубу.

На семінарі розглядалися надзвичайно актуальні питання: 

  1. Податкова реформа-2015.
  2. Система електронного адміністрування ПДВ-2015.
  3. Зміна ставок та порядку утримання ЄСВ, зміни щодо ПДФО та військовий збір.
  4. Новини в застосуванні РРО та інші важливі питання.

На семінар з’їхалися бухгалтери з усієї області, тому захід проходив у жвавій та інтерактивній формі. Учасники ставили дуже багато запитань, що турбують багатьох і є актуальними.

Багато бухгалтерів зрозуміли й повірили в те, що приєднавшись до великої та дружної сім`ї «Всеукраїнського бухгалтерського клубу», вони знайдуть не лише вірних і надійних друзів, але й підтримку та захист у своїй діяльності. А це дуже важливо в наш складний час змін!

 Незважаючи на те що семінар тривав три години, багато слухачів не хотіли розходитися. Вони просто засипали лектора запитаннями й отримали чіткі та конкретні відповіді. Більшість учасників семінару вкотре переконалася, що «Баланс» – це єдине видання, необхідне як бухгалтерам, так і керівникам, на сторінках якого вони знайдуть лише важливу й точну інформацію. І в багатьох з`явилося бажання стати передплатником цього видання.

А головним побажанням учасників було – «зустрічатися частіше!»

 

Поліщук Юлія Геннадіївна,

голова Вінницького обласного осередку

громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб»

vn@b-clab.com.ua

[i2060]
из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!