Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові умови страхування с/г продукції з держпідтримкою

January 24, 2017

Мінагрополітики та Нацкомфінуслуг прийняли наказ від 29.11.16 р. № 496/ 2957 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою".
Оновлено нормативно-правові акти щодо страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.
Зокрема, страхових ризиків виключено зневоднення на землях, які підлягають примусовому зрошенню або поливу. Також встановлено, що вигодонабувачем за договором є страхувальник або юридична особа, яка надає позику виробникам зерна з метою формування державного інтервенційного фонду шляхом проведення державних форвардних закупівель зерна, або призначена страхувальником особа (особи), яка (які) може (можуть) зазнати збитків у результаті настання страхового випадку.
Відповідно до змін, факт загибелі застрахованої озимої зернової сільськогосподарської культури повинен бути підтверджений Актом весняного огляду та/або врегулювання збитків, підписаної страхувальником (його представником) і страховиком (уповноваженою ним особою).
Встановлено, що страхова вартість розраховується за формулою, згідно з якою базова страхова вартість (дорівнює 1250 грн/га) множиться на індекс цін виробників промислової продукції (у відсотках), розрахований за даними Держстату за період з початку 2013 року на кінець року, що передує року укладення договору, поділений на 100.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novye-usloviya-straxovaniya-sx-produkcii-s-gospodderzhkoj.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!