Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нові форми ЄСВ. Особливості заповнення та практичні поради

6 липня 2016 р.

Почався звітний період подання страхувальниками звітності про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Особливостями липневого періоду звітності є введення нових бланків по ЄСВ. У статті ми розповімо, як правильно заповнювати звіт і про те, які корисні функції програмного забезпечення допоможуть скоротити роботу над ним і уникнути помилок.
Зміна форм звітності для бухгалтера - це додаткові складності в налагодженому робочому процесі, і розуміючи це, розробники комп'ютерної програми «M.E.Doc» пропонують користувачам практичні поради по роботі з новими формами в програмі.
Для комфортної роботи з звітністю ЄСВ в комп'ютерній програмі «M.E.Doc» реалізована можливість копіювання раніше поданих звітів з конвертацією в нові форми бланків.
Щоб скопіювати звіт потрібно в електронній таблиці модуля виділити курсором миші потрібний комплект документів (загальна рядок з назвою звіту) і вибрати Файл/Копіювати або натиснути на кнопку Нова форма ЄСВ 2016 медок на панелі інструментів вікна.
У наступному вікні Копіювання Звіту вказати звітний період, в який копіюється звіт.
Після копіювання звіт за новою формою (J/F) буде розміщений в обраний період. Всі скопійовані документи (таблиці) будуть виділені зеленим кольором, їх можна відкривати і редагувати. Конвертуються Таблиці 5, 6, 7, 8 і 9, а Таблиці 1, 2, 3 і 4 необхідно створити. Варто зауважити, що в програмі реалізована можливість заповнення Таблиці 1 на підставі таблиці 6; Таблиці 2 на підставі таблиці 8; Таблиці 3 на підставі таблиці 9. Така функція актуальна і для нових форм.
Такий функціонал значно зменшує навантаження на бухгалтера, адже немає необхідності вносити великі обсяги даних по всім співробітникам знову.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://www.me-doc.com.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Novye-formy-ESV-Osobennosti-zapolneniya-i-prakticheskie-sovety.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!