Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нова редакція Податкового кодексу скасовує авансові платежі податку на прибуток для підприємств

December 22, 2015

Нова редакція Податкового кодексу скасовує авансові платежі податку на прибуток для підприємств, а також вводить квартальний звітний період щодо податку на прибуток підприємств, якщо він перевищує на рік 20 млн грн. Про це йдеться в пояснювальній записці опублікованого сьогодні законопроекту з податкової реформи № 3688, розміщеному на сайті Верховної Ради.

Для третьої групи платників єдиного податку ліміт річного доходу, що дає право на спрощене оподаткування, знижується з 20 млн грн до 5 млн грн, ставки зростають з 2% до 3% для платників ПДВ і з 4% до 5% - для неплатників.

Зазначимо, до третьої групи відносяться підприємства, діяльність яких пов'язана з купівлею, продажем, оцінкою нерухомості, виробництва та продажу ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, при цьому вони не можуть бути платниками ПДВ.

Для сільгосппідприємств ставка єдиного податку зросте в 1,8 раз, скасовується застосування коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки землі для визначення бази оподаткування.

Нагадаємо, проект нового Податкового кодексу мають намір створювати спільно в 2016 році.Яценюк пропонує робити це на базі урядового варіанту. У свою чергу лідер фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко запропонував доопрацювати урядову редакцію Податкового кодексу зі вступом його в силу в 2017 р.

Спікер Верховної Ради Володимир Гройсман прогнозує, що до кінця наступного тижня Рада зможе прийняти бюджет. Сьогодні спікер парламенту поінформував, що робоча групадомовилася про зниження ЄСВ до 22% і збереження спрощеного оподаткування.

Також сьогодні в порядку денному з'явився новий законопроект податкової реформи, в момент його публікації в порядку денному йому ще не присвоєно номер і його тексту ще не було у відкритому доступі.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Nova-redakciya-Podatkovogo-kodeksu-skasovuye-avansovi-platezhi-podatku-na-pributok-dlya-pidpriyemstv-12256

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!