Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НКРЗІ удосконалила нормативно-правове регулювання діяльності з надання послуг доступу до Інтернету

October 4, 2016

НКРЗІ прийняла рішення від 23.08.16 р. № 439 "Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг та Правил здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет)".
Зокрема, передбачено покладення на операторів та провайдерів телекомунікацій обов'язку зазначати у відповідному договорі мінімальні швидкості передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернету для фіксованого зв'язку або розраховані максимальні швидкості передавання та приймання даних для послуг доступу до Інтернету для рухомого (мобільного) зв'язку, які вимірюються відповідно до ДСТУ ETSI EG 202 057-4:2015 (ETSI EG 202 057-4:2008, IDT).
Крім цього, Правила здійснення діяльності у сфері телекомунікацій (діяльність з надання послуг доступу до Інтернет) доповнено нормою, якою визначено, що обов'язковими вимогами до договору про взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж є зазначення предмета договору, номера та дати реєстрації сторін такого договору в реєстрі операторів, провайдерів телекомунікацій як операторів телекомунікацій з надання послуг доступу до Інтернету, а в разі, якщо надання послуг доступу до Інтернету передбачає використання радіочастотного ресурсу України, номер ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України відповідно до вимог Закону "Про радіочастотний ресурс України", умов і порядку участі сторін у розгляді претензій, умов розірвання взаємоз'єднання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NKRSI-usovershenstvovala-normativno-pravovoe-regulirovanie-deyatelnosti-po-okazaniyu-uslug-dostupa-v-Internet

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!