Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НКЦПФР повідомляє про зміни в нормативних актах, які стосуються діяльності акціонерних товариств

September 29, 2016

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) на засіданні, що відбулось 27 вересня 2016 року, затвердила зміни до деяких нормативно-правових актів, які стосуються переведення зобов’язань в акції, та схвалила проект змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.
Змінами, які стосуються переведення зобов’язань в акції, передбачено, що джерелами збільшення статутного капіталу акціонерного товариства можуть бути додаткові внески, у тому числі грошові внески та права вимоги за грошовими зобов’язаннями, окрім прав вимоги за зобов’язаннями з виплати заробітної плати, а також за зобов’язаннями щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, податків і зборів та ін. У разі оплати акцій правами вимоги за грошовими зобов’язаннями, такі зобов’язання товариства припиняються зарахуванням зустрічних однорідних вимог.
Документ найближчим часом буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
Проектом змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів пропонується додати норму, згідно з якою у складі квартальної та річної інформації емітенти забезпечених боргових цінних паперів розкриватимуть фінансову звітність поручителів (страховиків/гарантів).
Зміни до Положення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті НКЦПФР для ознайомлення з ними і надання пропозицій та зауважень.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NKCBFR-soobshhaet-ob-izmeneniyax-v-normativnyx-aktax-kasayushhixsya-deyatelnosti-akcionernyx-obshhestv

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!