Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НКЦПФР проводить тендер на закупівлю Системи електронного документообігу

April 26, 2016

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) проводить процедуру закупівлі і впровадження програмного комплексу Системи електронного документообігу.
Закупівля відбувається за процедурою двоступеневих торгів. На першому етапі всім учасникам пропонується подати попередні пропозиції із зазначенням технічних, якісних та інших характеристик предмета закупівлі, умов поставки, підтвердження професійної і технічної компетентності тощо, без зазначення ціни пропозиції.
Кінцевий строк подання пропозицій на першому етапі - 27 травня о 10:00. Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться 27 травня о 12:00 за участі всіх учасників торгів або їх уповноважених представників, які забажають бути присутніми, а також представників засобів масової інформації та громадських об'єднань.
До другого етапу Комісія допускає всі пропозиції, які виявляться прийнятними в цілому (але не менше двох). Учасники повинні будуть деталізувати свої пропозиції на вимогу Комісії, та зазначити ціну послуги. Результати другого етапу планується оголосити у червні.
Комісія має на меті до кінця поточного року перейти на формат електронної взаємодії як між департаментами регулятора, так і з суб‘єктами ринку, щоб знизити витрати, пов’язані з паперовим документообігом, мінімізувати вплив людського фактору та пришвидшити комунікації.
Система електронного документообігу передбачатиме автоматизацію також і зовнішніх процесів, зокрема надання адміністративних послуг, надання адмінданих та інформації на запити громадян чи органів державної влади тощо. Така система відкриє широкі можливості з моніторингу стану поточних процесів, дій виконавців, підготовки документів.
Крім того, система дозволить інформаційно зв‘язати Центральний апарат Комісії із територіальними підрозділами та державним підприємством «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку», що дозволить вирішити проблему надмірного дублювання даних.
Детальну інформацію щодо закупівлі можна знайти на офіційному веб-сайті НКЦПФР: http://www.nssmc.gov.ua/about/tenders/tender.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NKCBFR-provodit-tender-na-zakupku-Sistemy-elektronnogo-dokumentooborota.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!