Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НКЦПФР схвалила порядок направлення АТ повідомлень акціонерам через депозитарну систему

January 26, 2017

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на засіданні, яке відбулось 24 січня 2017 року, схвалила проект рішення щодо порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України.
Порядок встановлює послідовність дій акціонерного товариства та професійних учасників депозитарної системи України, депозитаріїв-кореспондентів для забезпечення направлення акціонерам через депозитарну систему повідомлень, що містять передбачену законом та статутом акціонерного товариства інформацію. Відправляти повідомлення через депозитарну систему емітенти зможуть після внесення відповідних змін до статуту.
Необхідність в розробці нормативного акта покликана змінами до Закону України «Про акціонерні товариства», якими було розширено перелік способів направлення акціонерам повідомлень, зокрема окрім особистої передачі і направлення повідомлення поштою, було передбачено його направлення через депозитарну систему України.
Даний спосіб дозволить суттєво зменшити витрати акціонерних товариств на розсилку повідомлень акціонерам та прискорити доведення до акціонерів інформації емітента про корпоративні події.
Обмін корпоративними повідомленнями через депозитарну систему сприятиме підвищенню інформаційної прозорості акціонерних товариств в Україні, а також розвитку корпоративного управління відповідно до загальноприйнятих міжнародних стандартів.
Документ буде опубліковано на офіційному веб-сайті НКЦПФР в розділі «Проекти регуляторних актів» http://nssmc.gov.ua/law/projects для ознайомлення з ним учасників ринку і надання протягом 10 робочих днів своїх пропозицій та зауважень.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NKCBFR-odobrila-poryadok-napravleniya-AO-uvedomlenij-akcioneram-cherez-depozitarnuyu-sistemu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!