Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НКЦПФР доопрацює законопроект щодо корпоративних облігацій

August 5, 2016

В рамках засідання робочої групи Комітету з питань стратегії розвитку та економічного аналізу фондового ринку НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) відбулось обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій».
Попередню редакцію законопроекту під реєстраційним номером № 0956 за домовленістю з комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності  буде знято з розгляду ВРУ та доопрацьовано.
В засіданні робочої групи взяли участь юридичні компанії Sayenko Kharenko, Avellum, Dentons, представники Незалежної асоціації банків України, Національної ради реформ, Верховної Ради України, саморегулівних організацій ПАРД, УАІБ, АУФТ, а також Національного депозитарію України.
Учасники засідання обговорили питання як даний законопроект забезпечуватиме захист прав та інтересів власників облігацій, дійшли згоди в питаннях призначення колективного представника і його можливостей по представленню інтересів власників облігацій, критерії щодо осіб, які можуть/не можуть бути колективними представниками, організації зборів власників, тощо.
Всі пропозиції членів робочої групи будуть узагальнені Комісією, робота над доопрацюванням законопроекту триватиме.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NKCBFR-dorabotaet-zakonoproekt-o-korporativnyx-obligaciyax.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!