Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Не знаєте нічого про своїх сусідів? Зверніться до Держреєстру!

11 жовтня 2013 р.

Верховна Рада України ухвалила Закон, яким вносяться зміни до ст. 28 Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». 
Зокрема, право одержувати на підставі заяви витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про суб’єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення у відповідному будинку надано:
-     власникам (співвласникам) квартири, житлового та нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку при створенні об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;
-     об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу);
-     житлово-будівельним кооперативам або їх уповноваженим особам.

За матеріалами офіційного веб-порталу ВР України.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!