Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ запускає можливість онлайн замовлення пам’ятних монет

September 7, 2016

6 вересня 2016 року Національний банк України впроваджує у тестовому режимі автоматизовану систему "Оnline замовлення" пам’ятних монет фізичними особами.
Онлайн замовлення спростить умови придбання пам'ятних монет Національного банку України нумізматами та надасть можливість гарантовано отримати їх. Даний ресурс дозволятиме ефективніше здійснювати розподіл монет по регіонам нашої держави, а також поповнювати нумізматам власні колекції.
Приймання онлайн замовлень розпочинається з пам’ятної монети "Україна починається з тебе" номіналом 5 гривень із нейзильберу, яка вводиться в обіг 12 жовтня 2016 року, та розповсюджується на всі пам’ятні монети, які будуть уведені в обіг у подальшому відповідно до плану випуску пам’ятних та інвестиційних монет, сувенірної продукції. По кожній пам’ятній монеті буде визначена кількість монет, яка передбачена для продажу через систему "Оnline замовлення".
Фізична особа має можливість замовити монети шляхом реєстрації, заповнивши реєстраційну форму на сайті. Після оформлення замовлення на електронну пошту фізичної особи відправляється номер замовлення, що свідчить про його приймання до виконання.
Купівля монети відбувається у визначеному у замовленні відділі (Управлінні) грошового обігу певного регіону протягом місяця з дати випуску монети в обіг або з дати отримання монети відділом (Управлінням). Під час купівлі монет фізична особа має вказати номер замовлення та пред’явити паспорт або інший документ, який посвідчує особу. Якщо протягом місяця з дати випуску монети в обіг фізична особа-замовник не здійснила купівлю монети, замовлення анулюється.
Національний банк залишає за собою право відмовити у виконанні замовлення у разі, якщо обов’язкові дані, введені фізичною особою, є неповними, неточними або з помилками.
Пілотний проект "Оnline замовлення" пам’ятних монет фізичними особами буде проходити тестування близько двох місяців. Після удосконалення роботи онлайн замовлення запрацює у повну силу.
Докладніше дивись за посиланням: https://bank.gov.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NBU-zapuskaet-vozmozhnost-onlajn-zakaza-pamyatnyx-monet.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!