Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ уточнив умови видачі банкам та НФУ ліцензій на здійснення валютних операцій

September 7, 2016

З 12 вересня 2016 року банки зможуть здійснювати технічне переоформлення наявних у них генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій без зазначення у ліцензіях інформації про своє місцезнаходження. Зміна місцезнаходження банку чи  небанківської фінансової установи (НФУ)  також не потребуватиме  отримання нової генеральної ліцензії.
Окрім того, Національний банк доповнив перелік підстав для відмови банкам у наданні та відкликанні генеральних ліцензій. Так, регулятор має право відмовити банківській установі   в наданні генеральної ліцензії, зокрема у разі:
· застосування до банку заходів впливу або штрафних санкцій під час розгляду клопотання банку про надання генеральної ліцензії;
· визнання Національним банком структури власності банку непрозорою;
· визнання банку проблемним.
Відповідні зміни затверджені постановою Правління НБУ № 380 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".
Цією постановою внесені зміни до Положення про порядок надання банкам і філіям іноземних банків  генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 серпня 2011 року № 281. Також змінено Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 09 серпня 2002 року № 297.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NBU-utochnil-usloviya-vydachi-bankam-i-NFU-licenzij-na-osushhestvlenie-valyutnyx-operacij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!