Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

НБУ уточнив облік вже освоєних коштів на фінансування будівництва

February 22, 2016

НБУ постановою від 18.02.16 р. № 91 зміни до Інструкції про порядок регулювання діяльности банків в Україні.
Цими змінами внесені уточнення в порядок придбання банком статусу спеціалізованого банку довірчого управління.
Так, передбачено врахування вже освоєних коштів, які були спрямовані на фінансування будівництва, при розрахунку обсягу операцій за договорами довірчого управління про участь у фондах фінансування будівництва.
Згідно з документом, банк має право зменшити обсяг операцій за договорами довірчого управління на суму спрямованих на фінансування будівництва коштів, за умови наявності документального підтвердження контролю за їх цільовим використанням забудовником, дотримання термінів будівництва, технічних характеристик, своєчасної звітністю забудовника банку.
Разом з тим, банк-управитель не має права зменшувати обсяг операцій за договорами довірчого управління фонду фінансування будівництва на суму коштів, спрямованих на фінансування об'єктів іншого фонду.
Крім того, банк-управитель не має права зменшувати обсяг операцій за договорами довірчого управління на суму спрямованих на фінансування будівництва коштів у разі, якщо терміни будівництва збільшено більш ніж на 90 днів, а також несанкціонованого відчуження забудовником об'єктів інвестування, майнові права на які віддані банку -управітелю.
Постанова НБУ від 18.02.16 р. № 91 набула чинності 20 лютого 2016 року.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/NBU-utochnil-uchet-uzhe-osvoennyx-sredstv-na-finansirovanie-stroitelstva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!