Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Названо найбільш затребувані спеціальності травня

June 7, 2016

Найбільш перспективними і швидко зростаючими професійними сферами в травні стали робочі спеціальності.
Незважаючи на те, що майже половину травня зайняли святкові та вихідні дні, трудовий настрій роботодавців не згас. Якщо в квітні вакансії в порівнянні з січнем 2015 року приросли на 130%, то в травні - вже на 165%.
Найперспективнішими і швидко зростаючими професійними сферами в травні стали робочі спеціальності, які приросли більш ніж на 100%. На другому місці - будівельна галузь і з приростом в 89%, а на третьому - сфера гостинності з приростом в 79%. До літа нарощують оберти такі професійні сфери як торгівля, автобізнес і виробництво.

ТОП-10 сфер, де кількість вакансій в травні виросло найбільше, порівняно з січнем

[p3047]

Що стосується самих повільно зростаючих сфер, найбільш стабільна ситуація з вакансіями топ-менеджменту - за півроку кількість зросла лише на 1%. Не поспішають зростати в відпускний сезон вакансії некомерційних організацій - приріст всього на 11%. Досить повільно приростають вакансії сфери "Наука-Освіта" - всього 21%.

ТОП-10 сфер, де кількість вакансій в травні виросло найменше, порівняно з січнем

[p3048]

Аналітики відзначають якісний приріст кількості вакансій. Свою роль зіграв сезонний тренд, адже лідерами за приростом стали робочі спеціальності, будівництво та сфера гостинності - якраз ці галузі і є летнесезонними. Проте, приріст є загальнорегіональним.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nazvany-samye-vostrebovannye-specialnosti-maya.

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!