Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Податок на нерухомість платитимуть всі без вийнятку українці

September 22, 2015

Міністерство фінансів підготувало зміни до Податкового кодексу, згідно з якими податок на нерухомість будуть стягувати з усіх без винятку будинків і квартир, включаючи соціальне житло – хрущовки.

Зміни подаються під виглядом податкової реформи. При цьому квартири площею більше 300 кв. м і житлові будинки площею понад 500 кв. м будуть обкладатися податком по фіксованій ставці — 25 тис. грн. у рік, інформує МинПром.

Для будинків і квартир з меншою площею буде плаваюча ставка, 0-3% від мінімальної зарплати, затверджувати її розмір будуть місцеві ради. Також за вказаною ставкою податок на нерухомість пропонується поширити на всі промислові та складські об’єкти.

Відзначимо, що в даний час обкладаються податком на нерухомість квартири площею понад 60 кв. м і приватні будинки площею понад 120 кв. м, при цьому податок не перевищує 2% від мінімальної зарплати за 1 кв. м в рік.

Раніше глава Мінфіну Наталія Яресько заявила, що в Україні недоцільно вводити податок на розкіш, оскільки нібито їй важко вести облік яхт, вертольотів, літаків і катерів, а також особняків і автомобілів класу «люкс», якими володіють українські олігархи. За словами Н. Яресько, зібрані з них податки не виправдають витрат на збір

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Podatok-na-neruxomist-platitimut-vsi-bez-vijnyatku-ukrainci-9668

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!