Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розпочато публікацію повідомлень про валютні аукціони

July 2, 2016

Національний банк України розпочав оперативне інформування учасників ринку щодо проведення валютного аукціону на своїй Офіційній інтернет-сторінці. Відтепер повідомлення про проведення валютного аукціону, яке досі надсилалося лише банкам електроною поштою, можна знайти за посиланням: http://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=31952139.
Зокрема, за цим посиланням Національний банк інформує про оголошення аукціону та його параметри:
- тип аукціону (купівля або продаж);
- обсяг аукціону;
- тип заявки (конкурентні або неконкурентні);
- час подання банками заявок на участь.
У повідомленні також можна знайти додаткові параметри – мінімальну сума кожної заявки банку та максимальну кількість заявок одного банку.
За результатами валютного аукціону Національний банк розміщує на цій сторінці інформацію про курс відсікання та середньозважений курс аукціону. Ця інформація стає доступною до початку наступного робочого дня або до моменту оголошення наступного аукціону (якщо упродовж одного дня оголошується кілька валютних аукціонів).
Водночас Національний банк продовжує надсилати банкам відповідні повідомлення про проведення аукціону електронною поштою.
Результати аукціону будуть і надалі розміщуються за попереднім посиланням: http://bank.gov.ua/control/uk/auction/details.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Nachata-publikaciya-soobshhenij-o-valyutnyx-aukcionax

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!