Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Нацбанк врегулював питання пов`язані з коштами на рахунках клієнтів

February 16, 2017

У зв’язку із введенням в дію з 05.01.17 р. норм законів України "Про виконавче провадження" та "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", які запроваджують, зокрема, інститут приватних виконавців, Національний банк вніс зміни у власні нормативно-правові акти.
Зокрема, з 16.02.17 р. набула чинності постанова від 09.02.17 р. № 8, яком врегульовано такі питання:
• виконання банками заходів щодо арешту коштів на рахунках клієнтів за постановою приватного виконавця про арешт коштів;
• приймання банками до виконання платіжної вимоги на примусове списання коштів, оформленої приватним виконавцем;
• надсилання банком повідомлення приватному виконавцю про відкриття нового рахунку клієнтом, щодо якого є публічне обтяження рухомого майна.
Також постановою № 8 Нацбанк надав можливість банкам відкривати рахунки неповнолітнім особам (з 14 до 16 років) на підставі паспорта громадянина України (на виконання норм Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України"). Раніше для цього потрібно було надати свідоцтво про народження, довідку із зразком свого підпису, документ щодо місця проживання тощо.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/NBU-vnes-izmeneniya-v-ryad-normativno-pravovyx-aktov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!