Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

На сайті Президента зареєстровано петицію - Надбавка за вислугу років працівникам бухгалтерських служб

March 21, 2016

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Прошу Вас звернути увагу на заробітну плату працівників бухгалтерських служб. Працівники, віднесені до категорії "спеціалісти" (бібліотекарі, медичні сестри), отримують надбавку за вислугу років.
При цьому бухгалтер, спеціаліст - професіонал, без якого не може обійтися жодне підприємство, установа організація, який має обов'язково отримати освітньо-кваліфікаційний рівень "спеціаліст" або принаймні "бакалавр", отримує у бюджетній сфері чистий посадовий оклад. Дійсно, є можливість стимулювання праці за допомогою, наприклад, надбавки за складність та напруженість у роботі чи премії, але в умовах недостатнього фінансового забезпечення бюджетних установ, постійного росту індексації грошових доходів громадян (на яку фінансового ресурсу абсолютно не вистачає) виплата премії є недоцільною та носить характер "зайвих" розтрат бюджетних коштів.
Прошу розглянути це питання і встановити гідну оплату за важку працю працівників бухгалтерських служб.
Слід також додати, що ані бібліотекарю, ані медичному працівнику, ані вчителю, яким надбавка за вислугу років встановлена та виплачується у повному обсязі, не визначено жодної відповідальності за несвоєчасно виконану роботу або допущену помилку під час виконання своїх професійних обов'язків. Натомість відповідальність бухгалтера чи економіста зашкалює, що не скажеш про заробітну плату. Дякую
Підтримати петицію можна за цим посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/21009

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Na-sajte-Prezidenta-zaregistrirovana-peticiya---nadbavka-za-vyslugu-let-rabotnikam-buxgalterskix-sluzhb.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!