Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

МВФ відзначає посилення фінансових ризиків в світі на тлі уповільнення зростання

April 15, 2016

Ризики для світової фінансової стабільності посилюються на тлі уповільнення темпів зростання і падіння цін на сировинні товари, підвищуючи ймовірність стагнації на борговому ринку, яка підірве зростання світового ВВП, попереджає Міжнародний валютний фонд.
Комбінація несприятливих факторів "підвищує необхідність прийняття всеосяжних заходів як з боку окремих країн, так і колективно для стимулювання зростання, виявлення слабких місць і підкріплення довіри", йдеться в опублікованому в середу піврічній доповіді МВФ про фінансову стабільність.
За відсутності цих заходів ринки можуть знову дестабілізуватися, і, як наслідок, збільшиться ймовірність тривалого уповільнення зростання, яке для фінансових установ обернеться "проблемами з балансом протягом тривалого періоду часу".
Доповідь повторює тези опублікованого у вівторок огляду МВФ про перспективи розвитку світової економіки, в якому організація знизила прогнози зростання ВВП для світу в цілому і ряду країн, зазначивши, що світ став більш вразливим до негативних потрясінь.
Ці заяви задають песимістичний тон майбутнім на цьому тижні весняним засіданням МВФ і Світового банку у Вашингтоні, в яких візьмуть участь міністри фінансів і глави центробанків.
Черговий раунд ринкової нестабільності може створити "порочне коло у вигляді крихкої довіри, уповільнення зростання, зниження рівня інфляції і збільшення боргового навантаження", попереджає МВФ.
Фінансова стійкість може похитнутися настільки, що в середньостроковій перспективі це негативно позначиться як на зростанні економіки, так і на фінансовій стабільності.
Як повідомлялося, МВФ переглянув оцінку зростання світового ВВП в цьому році з 3,4% до 3,2%, в наступному - з 3,6% до 3,5%.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/MVF-otmechaet-usilenie-finansovyx-riskov-v-mire-na-fone-zamedleniya-rosta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!