Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи можуть податківці проводити перевірки вже раніше перевірених періодів?

24 листопада 2016 р.

ДФС у листі від 17.11.2016 № 24817/6/99-99-14-03-03-15 розглянула питання щодо надання консультації з питань, чи має право контролюючий орган проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені підпунктами 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), за період та з питань, які вже були охоплені під час попередньої проведеної виїзної планової документальної перевірки.
Контролюючим органам забороняється проводити документальні позапланові перевірки, які передбачені пп. 78.1.1, 78.1.4, 78.1.8, 78.1.11 ПКУ, якщо питання, що є предметом такої перевірки, були охоплені під час попередніх перевірок платника податків.
Планова документальна перевірка проводиться відповідно до плану-графіка перевірок.
Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених п. 78.1 ПКУ.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Mogut-li-nalogoviki-provodit-proverki-uzhe-proverennyx-periodov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!