Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи може єдинник 2 групи надавати послуги з організації новорічного бенкету?

25 грудня 2013 р.

Податковий кодекс (далі – ПК), а саме пп. 2 п. 291.4 не забороняє єдинникам другої групи займатися ресторанним бізнесом. При цьому ніяких обмежень щодо переліку осіб, яким може бути надано послуги з організації бенкетів, ПК не містить. А отже, таку послугу можна надати і юрособі на загальній системі оподаткування.
Але при цьому слід пам`ятати про обмеження, установлене пп. 3 пп. 291.5.1 ПК, а саме: не можуть бути платниками ЄП суб`єкти господарювання, що здійснюють продаж підакцизних товарів. Виняток становить роздрібний продаж пива і столових вин. А отже, на святковому столі не може бути інших алкогольних напоїв, крім столових вин і пива.
Також подбайте про документальне оформлення.

Детальніше див. відповідь на питання «Чи може єдинник надавати послуги з організації новорічного бенкету?» в «БАЛАНС» № 102 від 23.12.13 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!