Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

МОЗ затвердило положення про центр первинної медичної допомоги та його підрозділах

September 8, 2016

МОЗ прийняв наказ від 29.07.16 р. № 801 "Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділах".
Документом затверджено:
1) Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги;
2) Положення про амбулаторію;
3) Положення про фельдшерсько-акушерський/фельдшерський пункт;
4) Положення про медичному пункті тимчасового базування.
Документ спрямований на врегулювання питань фінансування, також він надає можливість об'єднаним громадам вибирати форму надання медичної допомоги:
- створення ЦПМСП у великих громадах;
- укладення договорів з ЦПМСП сусідніх громад в рамках міжмуніципального співробітництва;
- організація надання первинної медичної допомоги лікарями загальної практики - сімейними лікарями, які здійснюють госпдіяльність з медпрактике як ФОП і можуть перебувати з ЦПМСП в цивільно-правових відносинах.
ЦПМСП створюється за рішенням органу/органів місцевого самоврядування, в тому числі об'єднаної територіальної громади, є юридичною особою і підпорядковується засновнику.
ЦПМСП проходить державну реєстрацію, акредитацію та отримує відповідні ліцензії на здійснення господарської діяльності в сфері охорони здоров'я в установленому порядку.
Ліквідація та реорганізація ЦПМСД здійснюються за рішенням засновника за погодженням із структурним підрозділом з питань охорони здоров'я Міністерства охорони здоров'я АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій відповідно до законодавства.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minzdrav-utverdil-polozheniya-o-centre-pervichnoj-medpomoshhi-i-ego-podrazdeleniyax.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!