Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мін’юст запускає систему смс інформування громадян про реєстраційні дії, які вчиняються з їхнім майном

October 27, 2016

Кабінет Міністрів підтримав ініціативу Мін’юсту, яка дає можливість запустити систему інформування українських громадян про будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з їхньою нерухомістю, а також сповіщати власників про те, хто з користувачів реєстру цікавився їхнім майном.
Окрім інформації про реєстраційні дії користувачі, завдяки системі СМС інформування, зможуть в режимі реального часу взнавати про те, хто цікавився їхньою власністю.
Щоб скористатися новою послугою треба зробити лише 3 простих кроки. Перший з них полягає у отриманні реєстраційного номера об’єкта нерухомості. Він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі. Другий крок – відкрити кабінет власника майна на сайті реєстру і там поставити майно на відповідний контроль. Третій крок – вказати номер телефону, куди будуть приходитимуть повідомлення.
Даний сервіс буде дуже зручним для наших власників нерухомого майна, адже їм не знадобиться ходити до реєстратора і витрачати час, щоб отримати інформацію.
Поки антирейдерський Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження європейських стандартів захисту прав власності та економічних інтересів громадян та інвесторів» (№5067) чекає на уведення в дію, система СМС сповіщень працюватиме у форматі пілотного проекту в тестовому режимі.

SMS-інформування. Контроль змін статусу нерухомості онлайн

Джерело: .

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!