Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мін`юст закликає громадські організації негайно внести необхідні зміни до статутів

November 22, 2016

До кінця поточного року усі громадські організації повинні внести необхідні зміни для того, щоб не сплачувати податки.
Зазначений тип організацій мав фактично два роки для звернення до Мін`юсту, але не усі зробили це й досі.
Тому задля того, щоб уникнути незручностей для наших громадян, Міністерство юстиції вживає відповідні заходи. Збільшено кількість годин прийому та видачі документів, а також проведення консультацій із заявниками з питань державної реєстрації громадських формувань.
Наразі відбувається ряд заходів з метою надання роз’яснень з нагальних питань, що виникають у сфері державної реєстрації. Паралельно проводяться робочі зустрічі з представниками центрів надання адміністративних послуг та центрів з надання безоплатної правової допомоги з метою покращення їх роботи та неухильного забезпечення прийому та видачі документів всіх громадських формувань.
Задля уникнення критичних ситуацій, пов’язаних з недобором кадрів, відповідальних за проведення державної реєстрації громадських формувань, залучаємо працівників інших структурних підрозділів ГТУЮ для виконання завдань з питань державної реєстрації громадських формувань.
У кожному місті буде запроваджено роботу «гарячої телефонної лінії з питань державної реєстрації громадських формувань».
Наполегливо закликаємо громадські організації якомога швидше внести зміни до своїх статутів задля уникнення незручностей. Нагадаємо, це необхідно для можливості бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.
Усе, що залежить від Міністерства юстиції – реалізовано, реєстрація змін відбудеться максимально просто лише у випадку, якщо громадські організації активізуються вже зараз та проведуть усі необхідні реєстраційні дії до середини грудня!

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minyust-prizyvaet-obshhestvennye-organizacii-nemedlenno-vnesti-neobxodimye-izmeneniya-v-ustavy

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!