Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінрегіоном розробляється законодавство у сфері електричного та електронного обладнання

July 14, 2016

Мінрегіон разом з експертами проекту Twinning «Впровадження системи управління відходами електронного та електричного обладнання (WEEE) в Україні» розробляють проект нормативно-правового акта про електричне та електронне обладнання та управлінням відходами цієї продукції.
Проект Twinning імплементується спільно Міністерством регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України з Агентством Австрії з питань навколишнього середовища (Umweltbundesamt GmbH), Французьким міжнародним бюро з питань води (Office International de l’Eau), Іспанським міжнародним і іберо-американським фондом державного управління та громадської політики (Fundación Internacional y para Iberoamérica de Administración y Políticas Públicas (FIIAPP).
Проект акта розробляється фахівцями Мінрегіону, Мінприроди, міжнародними експертами Проекту Twinning та науковими співробітниками ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» та Національної академії державного управління при Президентові України.
Нагадаємо, раніше експерти Twinning проводили навчальні семінари в рамках проекту.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minregionom-razrabatyvaetsya-zakonodatelstvo-v-sfere-elektricheskogo-i-elektronnogo-oborudovaniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!