Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінрегіон встановив мінімальний перелік послуг з управління багатоквартирним будинком

June 13, 2016

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства встановило мінімальний перелік послуг з управління багатоквартирним будинком, які повинні забезпечувати належний стан будинку і прибудинкової території.
Ціна на послугу з управління багатоквартирним будинком повинна складатися з витрат на утримання багатоквартирного будинку (утримання спільного майна та прибудинкової території, поточний ремонт загального майна) і винагороди управителя.
Перелік таких послуг передбачений в проектах Порядку проведення конкурсу з призначенням керуючого багатоквартирного будинку та Типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком, а також в чинному законодавстві.
До складу ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком включаються витрати з утримання будинку, його технічного обслуговування, поточного ремонту і витрати на оплату комунальних послуг щодо спільного майна багатоквартирного будинку.
Як наголошується в повідомленні, перелік є мінімально необхідним і може бути зменшений тільки за об'єктивними умовами експлуатації будинку.
Дані послуги повинні в обов'язковому порядку надаватися, оскільки саме вони забезпечують належний технічний, санітарно-гігієнічний, протипожежний стан будинку і прибудинкової території.
Також вказується, що під час проведення конкурсу конкурсна документація повинна містити перелік складових послуги з управління багатоквартирним будинком та вимоги до якості надання послуги, періодичності виконання робіт з посиланням на стандарти, нормативи, норми і правила. Витрати ж на капітальний ремонт, реконструкцію, реставрацію, а також інші витрати, передбачені рішенням співвласників, можуть відшкодовуватися за окремими договорами з співвласниками.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://economics.unian.net/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minregion-ustanovil-minimalnyj-perechen-uslug-po-upravleniyu-mnogokvartirnym-domom.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!