Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінприроди розпочинає оприлюднювати результати перевірок ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами

November 9, 2016

Мінприроди 16 вересня 2016 року розпочало планові та позапланові перевірки підприємств, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності зі здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.
Комісія Мінприроди з проведення перевірок дотримання вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами задля  забезпечення прозорості роботи та донесення інформації до громадян, органів місцевої та центральної влади розпочинає оприлюднювати на офіційному сайті перші результати проведеної роботи на підставі актів перевірки та офіційних наказів.
Мінприроди публікує результати проведених перевірок 16 підприємств, щодо яких у рамках чинного законодавства та проведення процедури перевірок суб’єктів господарювання прийнято відповідні рішення: 7 розпоряджень про усунення порушень та 9 рішень про анулювання ліцензій.
З переліком підприємств можна ознайомитися за посиланням.
Під час перевірок виявлено такі основні порушення:
- невідповідність ліцензійним умовам, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 466;
- невідповідність матеріально-технічної бази, перелік якої був заявлений суб’єктом господарювання (здобувачем ліцензії) для отримання ліцензії на поводження з небезпечними відходами;
- відсутність повного пакета дозвільної та правоустановчої документації, наявність якої передбачена ліцензійними умовами та чинним законодавством;
- невиконання розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов для виду господарської діяльності.
Інформація  про результати перевірок ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами у  ході проведених перевірок буде оновлюватися та публікуватися на офіційному сайті Мінприроди.
Раніше Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак повідомив про початок перевірок ліцензіатів у сфері поводження з небезпечними відходами згідно із затвердженим планом.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minprirody-nachinaet-obnarodovat-rezultaty-proverok-licenziatov-v-sfere-obrashheniya-s-opasnymi-otxodami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!