Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Міністерство фінансів долучається до проведення державних закупівель в електронному форматі

May 13, 2015

Уряд України продовжує реформу державних закупівель. Електроні тендери в державних установах дозволять заощадити значні бюджетні кошти та забезпечать доступ громадськості до державних витрат.

Міністерство фінансів підписало договори з електронними торговими площадками для проведення електронних закупівель через систему ProZorro, покликану зробити процес торгів максимально відкритим, прозорим та ефективним.

Через електронні майданчики Мінфін проводитиме закупівлі, які не підпадають під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель». Це стосується товарів і послуг, вартістю до 100 тисяч гривень та робіт, вартість яких менше 1 мільйона гривень.

Як зазначили у Міністерстві фінансів, закупівлі через електрону систему дозволять залучити більшу кількість постачальників, що в свою чергу знизить ціни і скоротить державні витрати.

Нагадаємо, у пілотному проекті електронних державних закупівель вже беруть участь Міністерство юстиції, Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Міністерство інфраструктури, Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров’я та низка інших державних установ України.

 

Джерело: http://uteka.ua/

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!