Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін прописав умови розкриття банківської таємниці

July 1, 2015

В яких випадках банкам доведеться розкривати банківську таємницю, прописали в Мінфіні. Для того щоб отримати відповідну інформацію, слідчим органам фактично потрібно лише написати листа.

Мінфін підготував законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо введення обслуговування заможних фізичних осіб)». Відповідно до ініціативи банки зможуть розкривати інформацію, що містить банківську таємницю, за письмовим запитом органів прокуратури, СБУ, МВС, Національного антикорупційного бюро тощо.

Крім цього, пропонується запровадити обслуговування заможних фізосіб у міжрегіональному головному управлінні ДФС — центральному офісі з обслуговування великих платників. До заможних фізосіб згідно з проектом належать кінцеві бенефіціари великого платника податків, особи, загальний річний оподатковуваний дохід яких перевищує 50 млн грн., а також власники 20% і більше статутного капіталу або акцій юридичної особи, що є податковим резидентом іншої держави та задекларувала дохід у розмірі 10 млн і більше.

Поки що ініціатива перебуває на стадії громадського обговорення.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Minfin-propisav-umovi-rozkrittya-bankivskoi-tayemnici-1435754858

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!