Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін запропонував скасувати спрощену систему оподаткування в майбутньому

August 11, 2016

Спрощена система повинна припинити свою діяльність тільки після того, коли будуть створені належні умови для переходу на загальну систему. Відповідно, зараз створюються умови, щоб спростити загальну систему для того, щоб бізнес, який зараз на спрощеній системі, міг перейти і не отримати негативного ефекту.
Мінфін не очікує переходу спрощенців на загальну систему оподаткування в поточному році.
Згідно із спрощеною системою оподаткування, платники податків поділені на 4 групи. В 1 групу платників податків включені підприємці, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів на ринках з рівнем доходу до 300 тис. гривень, без найманих працівників.
Друга група - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг з рівнем доходу до 1,5 млн гривень і з 10 найманими працівниками.
До третьої групи належать фізичні особи-підприємці та юридичні особи з обсягом доходу до 20 млн гривень з необмеженою кількістю найманих працівників.
Четверта група - сільгоспвиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75%, кількість найманих працівників для них і оборот коштів не обмежені.
Для 1 групи платників податків ставка податку становить 10% відсотків розміру мінімальної заробітної плати, для 2 групи - 20% При цьому для 3 групи спрощенців ставка ПДВ 3% для платників ПДВ і 5% для тих, хто не платить ПДВ. Для платників податків 4 групи розмір ставок податку залежить від категорії земель, їх розташування.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minfin-predlozhil-otmenit-uproshhennuyu-sistemu-nalogooblozheniya-v-budushhem.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!