Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін пропонує звільнити від обкладення ПДФО витрат роботодавця на навчання працівників

September 2, 2016

У пакеті змін до податкового законодавства Мінфін пропонує зняти обмеження, які стримують навчання талановитої молоді за рахунок залучення коштів роботодавців, спонсорів чи меценатів.

Мінфін пропонує звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб суми, сплачені будь-якою юридичною або фізичною особою на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за підготовку чи перепідготовку студента або працівника. Окрім того, працюючі студенти або члени їх сім’ї, які сплачують за їхнє навчання, матимуть право зменшувати оподатковуваний дохід на суму фактичних витрат на навчання без обмежень.
Діюче законодавство передбачає пільгове оподаткування тільки для суми у розмірі 1930 грн. на місяць у 2016 р., сплаченої роботодавцем на користь начальних закладів за працівника підприємства або фізичної особи за умови, що вона уклала письмовий договір з зобов'язанням відпрацювати у такого роботодавця не менше ніж три роки після закінчення навчання.
Наразі також застосовуються обмеження щодо розміру суми сплаченої за навчання, на яку зменшується оподатковуваний дохід платника податку або членів його сім’ї першого ступеня споріднення (у 2016 році така сума не повинна перевищувати 1930 грн. на місяць).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minfin-predlagaet-osvobodit-ot-oblozheniya-NDFL-rasxody-rabotodatelya-na-obuchenie-rabotnikov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!