Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін обіцяє скоротити перевірки сільгоспвиробників і прискорити адміністрування ПДВ

January 26, 2016

Кількість перевірок агровиробників в 2016 році може бути зменшено, Міністерство фінансів України також намагається прискорити адміністрування ПДВ для сільгоспвиробників, повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва на брифінгу в Києві у вівторок.
"Для аграріїв ми вже допрацювали програмні забезпечення, і казначейство минулого тижня початок відшкодовувати ПДВ для платників спецрежиму, тобто для аграріїв", - уточнила вона.
За словами Е.Макеевой, умови відшкодування ПДВ після зміни умов оподаткування аграріїв ускладнилися, але ризики поки оцінювати рано.
"Це не полегшення адміністрування податків, але ми зробимо все, щоб зменшити кількість перевірок та покращити швидкість адміністрування податків", - додала Е.Макеева.
Міністр фінансів Наталя Яресько в ході брифінгу зазначила, що виділення трьох категорій платників у рамках режиму ПДВ для аграріїв не було ініціативою уряду, і така форма адміністрування ПДВ для фермерів буде збережена тільки на 2016 рік.
Як повідомлялося, Верховна Рада України в наприкінці 2015 року схвалив компромісне рішення про скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ для аграріїв, надавши пільговий режим на період їх переходу на загальну систему оподаткування.
З 1999 року сільгоспвиробники знаходилися на спеціальному режимі оподаткування, який передбачав право аграріїв залишати у своєму розпорядженні суму ПДВ, нараховану на вартість поставлених товарів і послуг, а не платити її до бюджету.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Minfin-obicyaye-skorotiti-perevirki-silgospvirobnikiv-i-priskoriti-administruvannya-PDV-13033.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!