Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінфін і Мінсоцполітики почали розрахунки підвищення мінімальної зарплати в Україні

August 12, 2015

Міністерство фінансів України і Міністерство соціальної політики України почали розрахунки підвищення мінімальної заробітної плати по всіх секторах економіки, заявив під час засідання уряду прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк. Про це повідомляє "УНИАН".

"Команду (підвищити мінімальну зарплату – ред.) я дав Мінфіну. Вона стосується державного сектору і приватного сектору, - сказав Яценюк. - Мінфін і Мінсоцполітики з минулого тижня прораховують можливості підвищити мінімальну зарплату цього року. Це дасть можливість збільшити реальні доходи громадян".

У свою чергу прес-служба Пенсійного фонду повідомила, що Кабінет міністрів України затвердив показник середньої заробітної плати, необхідний для розрахунку і призначення пенсійних виплат, за червень 2015 року на рівні 3991 грн 14 коп., що на 412 грн більше, ніж травневий показник.

"Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану (у системі загальнодержавного пенсійного забезпечення – ред.) особу у сумі 3991 грн. 14 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнту заробітної плати за червень 2015 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, на початку серпня Кабінет міністрів України заявив про пошук можливостей для підвищення мінімальної заробітної плати, яка є базовим показником для розрахунку зарплат у реальному секторі економіки та пенсій. На думку уряду, підвищення зарплат стане реальною відповіддю для людей, демонстрацією турботи держави про громадян. Згідно із законом про Державний бюджет на 2015 рік, індексація зарплат і пенсій запланована на 1 грудня цього року. Разом з тим, в уряді неодноразово говорили, що в разі наявності ресурсу індексація може бути здійснена раніше.

Розмір мінімальної зарплати в Україні становить 1218 грн.

 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Minfin-i-Minsocpolitiki-pochali-rozraxunki-pidvishhennya-minimalnoi-zarplati-v-Ukraini-8603

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!