Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Мінекономрозвитку запустило навчальний онлайн-курс по системі держзакупівель Prozorro

17 травня 2016 р.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило навчальний онлайн-курс по системі електронних державних закупівель Prozorro на безкоштовній платформі Prometheus, повідомила прес-служба відомства.
Згідно з повідомленням, програма розділена на 2 рівня: базовий, присвячений вивченню основ публічних закупівель та поглиблений, спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності. У слухачів курсу буде можливість отримати сертифікати як базового, так і поглибленого рівнів.
Програма курсу складається з циклу відео-лекцій, а також додаткових матеріалів, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть задавати питання викладачам. При цьому лекторами курсу стануть провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Мінекономрозвитку, проекту ЄС "Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС", Transparency International в Україні і Центру протидії корупції.
У міністерстві повідомили, що на курс вже записалося понад 3,5 тис. осіб.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запустило інформаційний ресурс infobox.prozorro.org, покликаний полегшити роботу замовників в системі електронних державних закупівель Prozorro.
На ресурсі представлено опис докладного алгоритму процедури закупівлі в Prozorro, а також бібліотека зразкових специфікацій, які дають можливість замовникам не складати специфікації замовлень з нуля.
Верховна Рада України від 25 грудня 2015 року прийняла закон, що встановлює обов'язкове проведення всіх державних закупівель через систему електронних закупівель Prozorro з 1 квітня 2016 року для міністерств і великих держкомпаній і з 1 серпня 2016 року - для всіх держкомпаній і держорганів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Minekonomrazvitiya-zapustilo-obuchayushhij-onlajn-kurs-po-sisteme-goszakupok-Prozorro.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!