Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Магістерські програми, тривалістю 1 рік, не акредитовуватимуться

6 липня 2016 р.

Члени Акредитаційної комісії України відмовили в акредитації магістерських спеціальностей, за якими навчання здійснювалося лише один рік, оскільки це суперечить статті 5 Закону України «Про вищу освіту».
Єдиним винятком можуть бути лише магістри спеціальності «Державна служба», де навчання триває рік, але здійснюється переважно на базі повної вищої освіти та щодо якої існує окрема наразі не змінена Постанова Кабінету Міністрів України № 789 від 29 липня 2009 року, що прямо передбачає річну тривалість навчання.
В якості пропозицій щодо контролю за дотриманням норм про тривалість навчання, члени комісії запропонували більш уважно ставитися до процесу реєстрації умов прийому до навчальних закладів.
Акредитаційна комісія також застосувала рішення попереднього засідання щодо індивідуального підходу до акредитації спеціальностей у вищих навчальних закладах, переміщених з тимчасово окупованих територій. Зокрема, це стосується і контингенту студентів, оскільки в екстремальних умовах 2015 року такі вищі навчальні заклади просто не могли здійснити набір студентів, який би відповідав по кількості встановленим нормативам.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Magisterskie-programmy-prodolzhitelnostyu-1-god-ne-budut-akreditovyvatsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!