Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Увага! Перший етап конкурсу «Кращий бухгалтер України-2015» закінчується 30 вересня

21 вересня 2015 р.

Конкурс «Кращий бухгалтер України» проводиться в три етапи. Перші два етапи проходять за двома номінаціями:

  • «Кращий бухгалтер України в комерційних підприємствах»;
  • «Кращий бухгалтер України в бюджетних установах».

У фіналі на третьому етапі визначаються Топ - 10 кращих бухгалтерів України за результатами творчої роботи фіналістів.

Нагадуємо, 1 вересня розпочався перший етап конкурсу. Що входить до цього етапу:

1 Реєстрація на конкурс
Щоб розпочати тестування, треба зареєструватися на сайті www.ua-award.org та оплатити реєстраційний збір.  Після підтвердження реєстрації кожен учасник отримує свій унікальний код, логін і пароль до власного аккаунту та тестів.

2 Тестування 1-го етапу
Після реєстрації вам відкриваеється можливість із 1 по 30 вересня у власному кабінеті пройти тестування в режимі online на сайті www.old.ua-award.org . Вам будуть поставленні 20 запитань із 3 - 4 варіантами відповідей, з яких треба вибрати один правильний варіант. Правильна відповідь оцінюється у 3 бали. Конкурсант переходить до 2-го етапу, якщо набере 36 і більше балів (або надасть 12 і білше правильних відповідей). Тестування проходить за 80 хвилин без перерви. (Будьте уважні, якщо ви розпочали тестування, не відволікайтеся на перерву).

3 Закінчення 1-го етапу та оскарження результатів
Підведення підсумків тестування 1-го етапу відбудеться 01.10.15 р. у відкритому доступі на сайті конкурсу. Усі переможці 1-го етапу конкурсу отримають повідомлення в особистому кабінеті і сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у сфері оподаткування та економічної безпеки підприємства» для комерційних підприємств і сертифікат «Головний бухгалтер - експерт у галузі фінансового планування і контролю за використанням бюджетних ресурсів» для бюджетних установ. Оскарження результатів буде можливе у термін до 05.10.2015 (включно), листом на електронну адресу info@ua-award.org. Листи - оскарження після 5 жовтня не приймаються.

Не зволікайте з реєстрацією і зважуйтесь!

Новини за темою:
Конкурс «Кращий бухгалтер України»: реєстрацію учасників відкрито!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!