Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Брухт чорних металів без ПДФО і ПДВ в проекті Мінекономрозвитку

2 вересня 2016 р.

Мінекономрозвитку оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування операцій з брухтом чорних металів та побутових відходів)».
Проектом передбачається не оподатковувати ПДФО дохід від здачі брухту чорних металів і побутових відходів і виключити їх з бази оподаткування ПДВ.
Зокрема, пп. 165.1.25 ПКУ запропоновано викласти в такій редакції: «сума доходу, отриманого платником податку за здані (продані) ним побутові відходи, брухт чорних металів (7204 згідно з УКТ ЗЕД), вторинну сировину, брухт кольорових металів, включаючи використані (виснажені) акумулятори електричні свинцево -кіслотние (код 8548 10 21 00 згідно з УКТ ЗЕД), залишки та лом електричних акумуляторів із вмістом свинцю (код 8548 10 91 00 згідно з УКТ ЗЕД) та брухт дорогоцінних металів, проданий Національному банку України».
Також пропонується доповнити п. 196.1 ПКУ новим підпунктом такого змісту: «операції з поставки, в тому числі операції з імпорту відходів та брухту чорних і кольорових металів, вторинну сировину, побутові відходи, в тому числі операції з імпорту склобою, полімерів, паперу та картону для утилізації (макулатури та відходів) товарної позиції 4707 згідно з УКТ ЗЕД».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Lom-chernyx-metallov-bez-NDFL-i-NDS-v-proekte-Minekonomrazvitiya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!