Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Хто контролює ввезення ліків на митну територію України?

30 квітня 2013 р.

Внесено зміни до Закону України «Про лікарські засоби». 
Контроль за ввезенням на митну територію України лікарських засобів здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів, – Держлікслужбою України
При цьому, усі ліки, що ввозяться на митну територію України з метою їх подальшої реалізації (торгівлі) або використання у виробництві готових лікарських засобів, підлягають державному контролю якості. Державний контроль якості ввезених ліків проводиться до або після випуску їх для вільного обігу на митній території України. Порядок здійснення державного контролю якості ліків під час ввезення їх на митну територію України встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, – МОЗ України, а після їх випуску у вільний обіг - Кабміном України. 
Крім того, незареєстровані лікарські засоби можуть ввозитись на митну територію України для переміщення транзитом через територію України або поміщення у МР митного складу з подальшим реекспортом не пізніше, ніж за 6 місяців до закінчення строку їх придатності. При цьому, ввезення для поміщення у МР митного складу дозволяється лише тих ліків, що зареєстровані в країні виробника, супроводжуються сертифікатом якості та ввезення яких не суперечить положенням Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я.

Закон України від 04.04.13 р. № 183-VII набув чинності з 28.04.13 р. («Голос України» від 27.04.13 р. № 82-83).Новини за темою:

Митники не перевіряють ліцензії на імпорт ліків

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!