Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Контроль за використанням фумігантів в Україні планують відновити

11 травня 2016 р.

Проведення локалізації і ліквідації карантинних організмів – це один із найбільш дієвих заходів, спрямованих на фітосанітарне благополуччя країни та попередження надходження нотифікаційних повідомлень від країни-партнера в міжнародній торгівлі. Однак, після внесення змін до Закону України «Про ліцензування» обов’язкове ліцензування торгівлі пестицидами, агрохімікатами та фумігантами було скасоване. На даному етапі стало очевидним, що контроль у цій галузі потрібно відновити.
Зараз у нас немає можливості проконтролювати виконання робіт із фумігації. Нам фумігаційна компанія дає фумігаційний сертифікат, на основі його та всіх необхідних процедур і випробувань видається фітосанітарний сертифікат. Але, на жаль, у нас була ситуація, коли продукція приїжджала в країну імпорту і виявлялося, що «фумігація» була проведена неналежним чином.
Не йдеться про відновлення ліцензування, яке було раніше, тим паче, що воно засвідчило недостатню ефективність.
Якщо ми отримаємо нотифікацію від міжнародного партнера, звичайно, ми повинні мати вплив на ту компанію, яка проводить фумігацію тут. Тобто, це не той тотальний контроль, який був раніше, а більше ризико-орієнтований контроль, і, безумовно, він нам необхідний.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kontrol-za-ispolzovaniem-fumigantov-v-Ukraine-planiruyut-vozobnovi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!