Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відрядження не відбулося: у який строк працівник повинен повернути кошти?

9 червня 2017 р.

Згідно з п. 11 розд. II Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59, якщо працівник отримав аванс на відрядження і не поїхав у нього, він повинен протягом 3 банківських днів із дня прийняття рішення про скасування поїздки повернути в касу підприємства отримані грошові кошти.
При цьому нормами законодавства не передбачено додаткових строків для здачі коштів у касу підприємства, отриманих як аванс на відрядження, у випадках, якщо відрядження не відбулося з поважних причин (у т. ч. у разі хвороби працівника).

(ЗІР, категорія 103.17).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!