Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Коли благодійна допомога на користь фізосіб-переселенців з АТО не оподатковується

30 вересня 2016 р.

ГУ ДФС у м. Києві у листі від 16.09.2016 № 20506/10/26-15-13-01-12 повідомило, що до оподатковуваного доходу не включається благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), виплаченій (наданій), зокрема, благодійником-юрособою на користь фізичних осіб, які мешкають (мешкали) на території населених пунктів, де проводиться (проводилася) АТО, та/або вимушено покинули місце проживання у зв'язку з проведенням АТО в таких населених пунктах. за умови дотримання норм пп. 170.7.8 ПКУ. При цьому обов'язок щодо контролю за цільовим використанням коштів набувачами допомоги  покладається на благодійника - юридичну особу.
У той же час набувач благодійної допомоги зобов'язаний підтвердити благодійнику - юрособі статус переселенця або те, що він проживає на території населених пунктів, де проводиться (проводилася) АТО. Тобто набувач благодійної допомоги має бути ідентифікований.
Сума благодійної допомоги, що надається благодійником- юрособою на користь платника податку, відображається у формі № 1ДФ під ознакою доходу «169».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kogda-blagotvoritelnaya-pomoshh-v-polzu-fizlic-pereselencev-iz-ATO-ne-oblagaetsya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!