Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Код пов`язаності у Звіті про контрольовані операції: розкриття інформації

21 липня 2016 р.

При розкритті інформації за кодом пов’язаності «502» у графах «Розмір володіння», «Володіння: безпосереднє/опосередковане» проставляється розмір володіння корпоративними правами нерезидента чи платника?

Форму Звіту про контрольовані операції та Порядок складання Звіту про контрольовані операції (далі – Порядок) затверджено наказом Міністерства фінансів УКраїни від 18.01.2016 № 8.
Відповідно до п. 2 розд. VІ Порядку при розкритті інформації за кодом пов’язаності «502» у графах «Розмір володіння», «Володіння: безпосереднє/опосередковане» проставляється цифрове значення розміру володіння корпоративними правами у відсотках із точністю до другого знака після коми. У разі опосередкованого володіння зазначається інформація про усіх осіб, через яких здійснюється опосередковане володіння корпоративними правами.
Таким чином, під час заповнення інформації про пов’язаність осіб при розкритті інформації за кодом пов’язаності «502» у графах «Розмір володіння», «Володіння: безпосереднє/опосередковане» зазначається інформація стосовно платника податків, який здійснює контрольовані операції.
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 137.07.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kod-svyazannosti-v-Otchete-o-kontroliruemyx-operaciyax-raskrytie-informacii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!