Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Яким повинен бути акцизний склад?

23 жовтня 2017 р.

Якщо юрособа надає іншим особам послуги зі зберігання, навантаження-розвантаження пального (крім скрапленого газу природного, бензолу, метанолу), вона повинна створити акцизний склад незалежно від того, хто є власником цього пального.
Крім того, відповідно до абзацу п'ятого п. 230.1 Податкового кодексу (далі – ПК) акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, обробка (переробка), змішування, навантаження-розвантаження, зберігання пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками і рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) в резервуарах, зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального в резервуарі. Відпуск пального без наявності витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників забороняється.
При цьому відповідно до п. 12 підрозд. 5 розд. XX ПК норми п. 230.1 ПК щодо обладнання акцизних складів, на території яких здійснюється виробництво, обробка (переробка), змішування, навантаження-розвантаження, зберігання пального, витратомірами-лічильниками і рівнемірами-лічильниками будуть застосовуватися з 01.01.18 р.

Лист ДФС від 17.10.17 р. № 2258/6/99-99-12-01-02-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!