Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які реквізити податкової накладної повинні вирівнюватися по правому полю?

18 березня 2014 р.

По правій межі поля повинні вирівнюватися реквізити заголовної частини ПН, які містять числові значення. Тобто ІПН і номер телефону постачальника і покупця (п. 2 Порядку, затвердженого Наказом № 10, далі – Порядок № 10). Щодо розташування інших реквізитів у Порядку № 10 нічого не сказано. Порушення в порядку заповнення ПН, через які покупець втрачає право на податковий кредит, наведені в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом ДПС від 16.02.12 р. № 127.
Такими порушеннями є:
– відсутність у ПН хоча б одного з обов`язкових реквізитів (див. п. 201.1 Податкового кодексу). Нагадаємо: номер телефону не є обов`язковим реквізитом;
– невідповідність показників, зазначених у ПН, умовам постачання (ціна, вартість, номенклатура товару тощо).
Як бачимо, розташування у ПН реквізитів по лівому або правому краю поля не впливає на визнання податкового кредиту в покупця.

За матеріалами «БАЛАНС» № 21-22 от 17.03.14 г.

Новини за темою:
Відвантаження товару на підставі рахунка-фактури: як заповнити ПН? 


Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!