Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Які набори даних розпорядився оприлюднити Кабмін?

26 жовтня 2015 р.

Розпорядники інформації, в тому числі ДСАУ, Вищий господарський суд, Мін'юст, ВРУ та інші, повинні оприлюднити набори даних, визначені Кабміном. Така інформація оприлюднюються та регулярно оновлюються розпорядником на його офіційному сайті та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Це передбачено постановою Кабміну від 21 жовтня 2015 р. №835, яким затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, а також визначено перелік таких даних. Як раніше заявляв Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, цей перелік буде доповнюватись.

Розпорядник може оприлюднювати не включені в перелік набори даних, якщо інше не передбачено Законом “Про доступ до публічної інформації”, у разі високого суспільного інтересу до таких даних (високої частоти їх запитування; за результатами опитування громадської думки).

Тимчасове припинення доступу до даних не повинно тривати понад чотири години (допускається 24 години на місяць - для профілактичних робіт).

Періодичність оновлення інформації розпорядник визначає самостійно.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Наприклад, відповідно до постанови Державна судова адміністрація повинна забезпечити оприлюднення наступної інформації:

- реквізити для сплати судового збору

- єдиний державний реєстр судових рішень

- судову статистику.

З повним переліком наборів даних для оприлюднення можна ознайомитись за посиланням:

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248573101

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/YAki-nabori-danix-rozporyadivsya-oprilyudniti-Kabmin-10643

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!