Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як дзвонити безкоштовно в будь-яку точку світу!

14 червня 2016 р.

Коли ми говоримо про дзвінки через інтернет, ми зазвичай маємо на увазі зв'язок PC-to-PC. Дзвінки за допомогою Skype та інших подібних додатків. На телефони ми дзвонимо не так часто, а даремно. Є безліч сайтів, які дозволяють безкоштовно зателефонувати куди завгодно. Все, що потрібно - навушники, мікрофон та інтернет.

1. Evaphone
www.evaphone.com
З цього сайту можна зателефонувати куди завгодно, просто набравши номер у верхній частині сторінки. У Evaphone є російський інтерфейс, так що проблем виникнути не повинно. Після того, як ви вдосталь наговоритеся безкоштовно (у сайту ліміт, який ви довго будете витрачати), потрібно буде платити за дзвінки.

2. PokeTalk
www.poketalk.com
Щоб дзвонити за допомогою цього сайту вам не потрібні мікрофони і навушники. Дзвонити можна прямо з мобільного. Ліміт - 50 дзвінків на місяць з обмеженням 10 хвилин на один дзвінок.

3. Calleasy
www.calleasy.com
У цього сайту є одне тільки обмеження на безкоштовні дзвінки. Можна робити скільки завгодно дзвінків у країни, дзвінки в які коштують дешевше 5 євроцентів за хвилину

4. FreeCall4
www.freecall.com
Щоб скористатися цим сервісом, потрібно завантажити невеликий додаток (Windows, Linux, Mac). Можна дзвонити в будь-яку країну і навіть слати безкоштовні sms. Ліміт дзвінків - 300 хвилин і один тиждень.

5. iCall
www.icall.com
Сервіс використовує ваше інтернет-з'єднання, щоб перетворити ваш комп'ютер в телефон. Просто підключаючи його до телефонної мережі. Можна дзвонити безкоштовно скільки завгодно, але тільки в США і Канаду, з обмеженням 5 хвилин на дзвінок. Зате є додаток для iPhone і iPod Touch.

6. MediaRing Talk
www.flash2voip.com
Безкоштовні дзвінки в деяку кількість глобальних «регіонів». США, Центральна Азія, Канада, Австралія. Можна використовувати для дзвінків мобільний телефон.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-zvonit-besplatno-v-lyubuyu-tochku-mira.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!