Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як заповнити форми №1-ОПП та №5-ОПП у разі здійснення більше п`яти видів діяльності?

13 жовтня 2016 р.

Податківці розповіли, що платники податків, відомості про яких не включаються до ЄДР, подають до контролюючого органу заяви за ф. № 1-ОПП або за ф. № 5-ОПП, що містять інформацію про види діяльності в полях 5а та 4а «другорядні види діяльності» відповідно (підкатегорія 119.01 "ЗІР").
Чинним законодавством не передбачено обмежень щодо кількості видів діяльності, які має право використовувати у своїй діяльності суб’єкт господарювання.
Якщо суб’єкт господарювання, який планує здійснювати більше 5-ти другорядних видів діяльності, при заповненні полів 5а ф. № 1-ОПП та полів 4а ф. № 5-ОПП «другорядні види діяльності» може у зручний для себе спосіб збільшувати кількість рядків.
Стосовно платників податків, відомості про яких включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, то інформацію про види діяльності контролюючий орган отримує від державного реєстратора.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-zapolnit-formy--1-OPP-i--5-OPP-v-sluchae-osushhestvleniya-bolee-pyati-vidov-deyatelnosti

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!