Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як зменшити вартість страховки для авто

5 серпня 2016 р.

За останні два роки через знецінення гривні вартість страховки КАСКО на автомобілі зросла як мінімум удвічі. На це вплинуло зростання цін на авто і запчастини в гривневому еквіваленті. Якщо в 2013 році застрахувати на 12 місяців 5-річний «ЗАЗ Ланос» або «Шкоду Фабію» коштувало близько 5 тис. грн, зараз - 9 тис. грн.
Ми пропонуємо кілька способів, як знизити вартість поліса КАСКО.
Не беріть «повне КАСКО»
Прийнято вважати, що людина, яка купує поліс з «повним КАСКО», захищений від усіх випадків, які можуть статися з автомобілем.
Зазвичай «Повне КАСКО» називають страховку з нульовою франшизою. Франшиза - це сума збитку, яка не відшкодовується. Якщо франшиза дорівнює нулю, страхова компанія відшкодовує абсолютно всі збитки. Навіть якщо це 30 або 70 гривень.
Але покупка «повного КАСКО» не завжди виправдана.
По-перше, в більшості випадків навіть «повне КАСКО» не покриває гідроудару двигуна і викрадення коліс. Гідроудар може бути при попаданні в глибоку калюжу або під час повені. По-друге, за покриття мізерних збитків йде велика переплата, тому варто дивитися на свій спосіб життя. Якщо багато їздите кожен день і залишаєте машину в небезпечних місцях, то це виправдано. Якщо ж користуєтеся авто для поїздок на роботу і назад, то краще взяти франшизу 1% або 2%. Заощадите близько 1500 гривень.
Відшкодування збитків по «повному КАСКО» в більшості випадків займає від 5 годин до декількох днів.
Якщо вашу машину трохи подряпали, то легше її заполірувати за 100 гривень на СТО, ніж їхати в страхову компанію, чекати оцінки збитку і гнати авто на офіційний сервіс, де це безкоштовно усунуть.
Якщо машина ночує в гаражі і виїжджає рідше, ніж 5 разів на тиждень, можна вибрати франшизу 2 відсотки.
Зазвичай люди, які їздять кожен день, уважніше. Тому потрапляють в дрібні аварії рідше. Від збитків у великих ДТП страховка врятує.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Kak-umenshit-stoimost-straxovki-dlya-avto.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!