Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Як скоригувати авансові внески з податку на прибуток при виплаті дивідендів?

28 жовтня 2013 р.

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПК авансові внески з податку на прибуток розраховуються платником податку у складі річної податкової декларації. При цьому, визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов`язань.
Оскільки ПК передбачено визначення сум щомісячних авансових внесків виключно у декларації за попередній звітний рік і не передбачено механізму коригування (зменшення) такої суми протягом року, то платники можуть здійснити залік сплачених протягом 2013 р. сум авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів у зменшення щомісячних авансових внесків по результатам декларування за звітний 2013 р.

Лист Міндоходів від 23.09.13 р. № 11793/6/99-99-10-04-02-1015/4452.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!